קורס איפור מקצועי קורס איפור מקצועי

קורס איפור מקצועי


מה תלמדו בקורס?


קורס לימודי איפור מקצועי מתאים למתחילות ומתקדמות, וכולל לימודי איפור יופי (ביוטי) בכל הסגנונות. תכנית הלימודים מבוססת על טכניקה שנטאשה פיתחה ובנתה בעצמה, וכיום הפכה לאחת הטכניקות המובילות בעולם. 


בית הספר לאיפור של האמנית עטורת הפרסים נטאשה דנונה, הוקם בשנת 2002 ונחשב מאז לפורץ דרך בארץ ובעולם. עם למעלה מ- 25 שנות עשייה בלתי פוסקת כמאפרת מקצועית ומנהלת קריאייטיב בהפקות הנחשבות בעולם, בהן פרצה גבולות והכתיבה טרנדים עולמיים בתחום הביוטי, הקימה נטאשה את בית הספר המוביל בארץ לאיפור. לאחר מכן ייסדה את ליין המוצרים האייקוני הנושא את שמה, שהפך למותג חובה עבור המאפרים המקצועיים והגדולים בעולם, וחובבי איפור כאחד.
כל השיעורים במסגרת הקורס מועברים ע"י צוות המורים המקצועי של נטאשה דנונה ומשלבים את הטכניקות וסגנונות האיפור הייחודיים שלה. כלל המורים בצוות הינם בוגרי בית הספר, ועובדים בתעשיית הכלות והאופנה.

מה היתרונות של לימודי איפור מקצועי בבית ספר של נטאשה דנונה?

הרצאות והדגמות מתקיימות על במה המאפשרת לכלל התלמידים לראות באופן ברור את כל שלבי ההדגמה, על מנת שכל תלמידה תוכל להגיע לתוצאות מירביות. הדגמות האיפור מוקרנות על מסך גדול ב-2 מיקומים שונים בכיתה. בכך, כל תלמידה תוכל לראות לפרטי פרטים את כל האלמנטים הנלמדים לאורך השיעור. בנוסף, במהלך הקורס מתבצע מעקב אחר ההתקדמות של כל תלמידה על ידי צוות המורים, תוך חיזוק הנקודות החלשות של כל תלמידה באופן פרטני, והאפשרות לשפר את היכולות משיעור לשיעור.

 

מה תלמדו

  • מה תלמדו הטכניקות הבלעדיות בפיתוח נטאשה דנונה, בהתאמה לטרנדים העכשוויים ביותר בעולם
  • מה תלמדו התמחות במגוון סגנונות, החל מאיפור כלות עדין ביותר ועד לאיפור אופנה דרמטי
  • מה תלמדו תורת העור, התאמת צבעים, מורפולוגיה של תווי הפנים והעיניים ומושגי מפתח נוספים החיוניים לכל מאפר/ת
  • מה תלמדו שיווק והתנהלות בתור עסק עצמאי ברשתות החברתיות

צוות המורים שלנו

יקיר בן זקן
יקיר בן זקן
בוגר בית הספר במסלולי איפור מקצועי ביוטי וקורס איפור אופנה.

בוגר האקדמיה במסלולי איפור מקצועי ביוטי, כלות, וקורס איפור אופנה וקטלוגים. עבד כמאפר ומעצב שיער ראשי אצל המעצבת Berta, עבד בצמוד לנאטשה תקופה ארוכה, וגם כמאפר כלות וערב, הפקות אופנה, סלבס, צילומים, וקטלוגים, לדיור, ברטה, קרן וולף, יניב פרסי ומשכית. יקיר הוא בעל נסיון רב באיפורי כלות, ערב וצילומים, לתיאום איפור ופגישת היכרות יש ליצור קשר עם הסטודיו.


אולגה פירר
אולגה פירר
בוגרת בית הספר במסלולי איפור מקצועי ביוטי וקורס איפור אופנה.

מאפרת עצמאית בצוות הסטודיו. מתמקדת באיפור כלות ואיפור ערב, איפור עור בוגר, טלויזיה והפקות ביוטי שונות. מגיעה מעולם האומנות ובעלת תשוקה גדולה ללימוד איפור. "כשאני מאפרת ויוצרת אני חיה את החלום ונהנית מכל רגע".

אלי חורי
אלי חורי
בוגר בית הספר במסלולי איפור מקצועי ביוטי וקורס איפור אופנה.

עבד כמאפר בצמוד לנטאשה כשנה ולאחר מכן כמאפר עצמאי בצוות הסטודיו. עובד כמאפר ערב וכלות, הפקות אופנה, תצוגות אופנה, מגזינים וטלוויזיה כגון: משחקי השף, התכנית של עדן ועודד. איפר בתצוגות אופנה לסילביאן-אימברג, יניב פרסי ועוד, מגזינים: "את", "מגזינה" ו"טיים אאוט", ווידאו-קליפ של הצמד האלקטרוני עברי לידר וג'וני גולדשטיין. אלי הוא בעל ניסיון רב באיפור כלות ואיפורי ערב לאירועים. לתיאום איפור ניסיון ופגישת היכרות נא לצור קשר עם הסטודיו.

עדן עמר
עדן עמר
בוגרת בית הספר במסלולי איפור מקצועי, ביוטי וקורס איפור אופנה.

מאפרת כלות, לקוחות פרטיות, הפקות אופנה למותגים כמו אמריקן איגל ואיזבלה מרסי ופרסומות. "איפור זו האהבה שלי מאז ומתמיד והדבר הכי טוב שעשיתי לעצמי. אני מרגישה שזו היצירה והאמנות שלי ושזכיתי לקום כל בוקר ולעבוד במקצוע שאני אוהבת."

הרשמה

למידע נוסף, ותיאום ייעוץ התאמה ללימדים, השאירו פרטים.

קורס איפור מקצועי