הכירו את צוות המרצים של האקדמיה

יקיר בן זקן
יקיר בן זקן
בוגר בית הספר במסלולי איפור מקצועי ביוטי וקורס איפור אופנה.

בוגר האקדמיה במסלולי איפור מקצועי ביוטי, כלות, וקורס איפור אופנה וקטלוגים. עבד כמאפר ומעצב שיער ראשי אצל המעצבת Berta, עבד בצמוד לנאטשה תקופה ארוכה, וגם כמאפר כלות וערב, הפקות אופנה, סלבס, צילומים, וקטלוגים, לדיור, ברטה, קרן וולף, יניב פרסי ומשכית. יקיר הוא בעל נסיון רב באיפורי כלות, ערב וצילומים, לתיאום איפור ופגישת היכרות יש ליצור קשר עם הסטודיו.


אולגה פירר
אולגה פירר
בוגרת בית הספר במסלולי איפור מקצועי ביוטי וקורס איפור אופנה.

מאפרת עצמאית בצוות הסטודיו. מתמקדת באיפור כלות ואיפור ערב, איפור עור בוגר, טלויזיה והפקות ביוטי שונות. מגיעה מעולם האומנות ובעלת תשוקה גדולה ללימוד איפור. "כשאני מאפרת ויוצרת אני חיה את החלום ונהנית מכל רגע".

אלי חורי
אלי חורי
בוגר בית הספר במסלולי איפור מקצועי ביוטי וקורס איפור אופנה.

עבד כמאפר בצמוד לנטאשה כשנה ולאחר מכן כמאפר עצמאי בצוות הסטודיו. עובד כמאפר ערב וכלות, הפקות אופנה, תצוגות אופנה, מגזינים וטלוויזיה כגון: משחקי השף, התכנית של עדן ועודד. איפר בתצוגות אופנה לסילביאן-אימברג, יניב פרסי ועוד, מגזינים: "את", "מגזינה" ו"טיים אאוט", ווידאו-קליפ של הצמד האלקטרוני עברי לידר וג'וני גולדשטיין. אלי הוא בעל ניסיון רב באיפור כלות ואיפורי ערב לאירועים. לתיאום איפור ניסיון ופגישת היכרות נא לצור קשר עם הסטודיו.

עדן עמר
עדן עמר
בוגרת בית הספר במסלולי איפור מקצועי, ביוטי וקורס איפור אופנה.

מאפרת כלות, לקוחות פרטיות, הפקות אופנה למותגים כמו אמריקן איגל ואיזבלה מרסי ופרסומות. "איפור זו האהבה שלי מאז ומתמיד והדבר הכי טוב שעשיתי לעצמי. אני מרגישה שזו היצירה והאמנות שלי ושזכיתי לקום כל בוקר ולעבוד במקצוע שאני אוהבת."

Register

BE THE FIRST TO KNOW THE DETAILS.

על ידי שליחת הטופס אני מקבל/ את התנאים וההגבלות