סל הקניות שלך ריק

בית ספר לאיפור-"אקסטרים לריסים"-לאישה

מאי 21, 2007

בית ספר לאיפור-"אקסטרים לריסים"-לאישה
16:39 , 21.05.07


בית ספר לאיפור : אקסטרים לריסים  

מוצרי איפור חדשים בשוק מאפשרים לך ליצור מראות עמוסי דרמה. המאפרת נטאשה דנונה מציגה רעיונות לאקסטרים, כשבא לך להיות במרכז תשומת הלב, או להשראה, כשאת רוצה לעצב לעצמך מראה יום-יומי מושקע 
נטאשה דנונה 

העונה הזאת ניתן למצוא על המדפים מהדורות מוגבלות של מוצרי איפור ייחודיים ותיאטרליים הלקוחים מעולם תצוגות האופנה אבל עשויים להתאים גם למי שאוהבת לבטא את היצירתיות שלה באיפור. הנה כמה דוגמאות למראות דרמטיים שאפשר ליצור עם המוצרים החדשים:

 

ריסים נוצתיים 

איפור, סגנון ועיבוד מחשב: נטאשה דנונה; צילום: אוהד רומנו; ע. מאפרת: מירב נרקיס; ע. צלם: אסא רומנו; דוגמנית: קטיה ספרונוב, ל"קארין מודלס MC2".

מראה שמושפע הן ממשיכת הצלליות לצדדים האופיינית לשנות השמונים והן מאופנת המוד של שנות השישים. הנחנו צללית פיגמנט ירוקה על גלגל העין וצללית אבקה בצבע כחול רויאל על שקע העין. גווני הטורקיז של איפור העיניים יוצרים כאן ניגוד מעניין לבסיס החיוור. להשלמת המראה הוספנו ריסים מלאכותיים דמויי נוצה של חברת "elise".

ריסים מנומריםמראה המשלב השפעות מסגנונות האיפור התיאטרלי של שנות העשרים ומדמותו של הליצון פיירו. הבסיס חיוור בגווני מט והעיניים מעושנות בצבעי שחור, אפור ולבן. את עיקר המראה יוצרים הריסים המלאכותיים בצבעי שחור ולבן של חברת "shu uemura". להעצמת המראה, המשכנו את הנקודות הלבנות שעל הריסים אל המצח ועצמות הלחיים באמצעות אייליינר לבן.

ריסים מצויירים 

כאן משכנו צללית שנראית כאילו נעשתה במכונת אייר-בראש (המתיזה צללית ספריי) בלי להשתמש במכונה, על ידי שימוש בצלליות קרם, במייק-אפ צבעוני ובגלוס לעיניים. במקום להדביק ריסים מלאכותיים, ציירנו המשך לריסים על העפעף התחתון.  

איזה מוצרים יש בשוק ואיך משתמשים בהם

צללית קרם
אפקט:  צללית המקנה לעפעף מראה קרמי.

שימוש:  שימוש בכרית האצבע עלול לשוות לצללית מראה מלוכלכך, לכן כדאי למרוח את הצללית באמצעות מכחול איפור שטוח ולטשטש במברשת עיניים עגולה נקייה. לגימור מטושטש או מעושן עוברים על הצללית הלוך וחזור.

מוצרים:  copper touch של סיסלי, eye show – glam & glits של דיור, color dose של לנקום, multi blush של קלרינס.   

גלוס עיניים
אפקט:  יוצר מראה רטוב לשימוש מעל צלליות ועל הגבות.

שימוש:  לתוצאה מבריקה במיוחד השתמשי במכחול שטוח על כל צללית; לתוצאה מבריקה פחות השתמשי בספוגית מייק-אפ והניחי את הגלוס בטפיחות על גלגל העין. חשוב לדעת שהגלוס איננו מתאים לבעלות עפעף נפול.

מוצרים:  gloss של מאק, lash jewels של רבלון.

ריסים מלאכותיים בצורות שונות 
אפקט:  ריסים אקסטרווגנטיים שניתן להשיג בשלל צבעים וצורות, ומהווים את האלמנט הבולט ביותר בכל מראה איפור.
הלהיט הגדול לשנה הקרובה ריסים נוצתיים.
שימוש:  בחלק הפנימי של העין הדביקי את הריסים קרוב ככל האפשר לקו הריסים הטבעי. בחלקה החיצוני של העין התרחקי מקו הריסים הטבעיים והניחי את הריסים המלאכותיים גבוה יותר, כדי להאריך את העין.

צלליות פיגמנט אבקתיות
אפקט:  צללית עמידה עם ריכוז גבוה מאוד של צבע, המקנה מראה מבריק, מתכתי ואטום.
שימוש:  כאמור, האבקה מרוכזת מאוד ולכן יש להשתמש בה בזהירות. טבלי בזהירות מברשת עיניים בתוך הצללית והניחי בטפיחות על גלגל העין. מבלי להוסיף עוד חומר למברשת טשטשי את הצללית לריכוך הגבולות ויצירת מראה רך.

מוצרים:  precious effects של לנקום, colorappeal platinum של לוריאל, star powder של מייק אפ פור אבר, the pigment של מאק.

טיפ: נסי לערבב את הפיגמנטים וליצור צבעים מיוחדים וייחודיים. 

אייליינר צבעוני
אפקט:  מאפשר להוסיף קווים או נקודות של צבע בנוסף לצלליות או בלעדיהן.

שימוש:  למראה עדין עם "טוויסט" אופנתי ניתן לשרטט קו על קו הריסים. אפשר גם לצייר צורות שונות על העפעפיים,

עצמות הלחיים ואפילו זרועות הידיים והקרסוליים.  

מוצרים:  aquarelle של מיי אפ פור אבר.


צור קשר
 
   
 
 
שלח