סל הקניות שלך ריק

שיחקו אותה!

יוני 26, 2014

קולקציית האיפור לקיץ 2014 של נטאשה דנונה

השקת הקולקציה החדשה של המאפרת נטאשה דנונה, הייתה הזדמנות נהדרת להכיר את האישה שעומדת מאחורי המותג ואת המוצרים עצמם. מודה שעד לאותו מפגש לא הכרתי את נטאשה או את המותג שלה, אבל מסתבר שהבחורה היא אימפריה!
 

המפגש נערך בבית הספר לאיפור שלה במרכז תל אביב, העיצוב המקסים של המקום, הגודל והתמונות על הקיר של כל השערים במגזינים
ובקמפיינים עליהם הייתה אחראית דנונה, היוו רמז מקדים לגודל ההצלחה של המותג. כשהפרזנטציה החלה ונטאשה החלה לדבר על הקולקציה הבנתי למה היא הגיעה לאן שהיא הגיעה. התשוקה, הידע הרב שהיא צברה במהלך שנות עבודתה כמאפרת והאומץ לחשוב בגדול ולהעז, הם אלו שהביאו אותה עד הלום.

 

קולקציית הקיץ עומדת בסטנדרטים בינלאומיים, גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת הטכנולוגיה והאיכות. הרעיון העומד מאחורי המוצרים, הוא לאפשר לידיים פחות מיומנות להגיע לתוצאות משביעות רצון. נטאשה סיפרה באותה פרזנטציה, שאם יש משהו שהיא לא אוהבת זה כשלקוחה מגיעה לחנות והמאפרת מדגימה עליה את כל המוצרים של המותג שמתאימים לה, אבל כשאותה לקוחה מנסה לאפר את עצמה עם המוצרים בבית, התוצאה לא מתקרבת לזו שהתקבלה ע"י אותה מאפרת מיומנת. המוצרים שלה, היא מבטיחה, כן מאפשרים לנו להתאפר לבד וגם להיות מרוצות מהמראה. 

מלבד זאת, מאחר ונטאשה היא מאפרת במקצועה, היא מודעת לכל החסרונות הבולטים של המוצרים השונים, ובתהליך הפיתוח היא מנסה למצוא להם פתרונות. הצלליות שבקולקציה לדוגמא, מכילות פי 3 פיגמנטים מצללית רגילה, הן לא מתפוררת (חסרון בולט של רוב הצלליות), הן מכילות מינרליים ולכן הן לא מייבשות את העפעפיים ומאפשרות לטשטש את הגוון באמצעות האצבעות בלבד, אפילו ללא שימוש במייק אפ בתור בסיס. שאר המוצרים בקולקציה גם זכו לאותה תשומת לב ונוצרו באותה טכנולוגיה המבטיחה את האיכות הגבוהה.

קו המוצרים החדש כולל, מייק אפים, פריימרים, קונסילרים, ברונזרים, סמקים, צלליות, שימרים לפנים ולגוף, שפתונים, גלוסים, מברשות איפור, ריסים, כלי איפור ותיקים. 

טווח מחירים- החל מ-49 ₪ ועד- 349 ₪.

טווח מחירי פלטות מקצועיות של סמקים, צלליות ושפתונים- החל מ- 349 ₪ ועד 1390 ₪.

את המוצרים ניתן לרכוש און ליין, בחנות בית הספר לאיפור של נטאשה דנונה.

 

 

 
צור קשר
 
   
 
 
שלח