סל הקניות שלך ריק

יא חביבי תל אביב - פרוייקט שווה במיוחד

יולי 02, 2014
והנה מקום סודי, שלמעט תלמידות איפור או מעטות אחרות איש כמעט אינו מכיר. וחבל. נורא חבלבית הספר לאיפור של המאפרת נטאשה דנונה ממוקם ברחוב 1 העם 28, בנין פלטין, קומה 1,  בתל אביב. ולמה לכן לבקר שם אם אתן לא לומדות איפור אתן שואלות?
א) כדי לחמוד את כל השידות + כיסאות + מראות היפייפיות שיש בסטודיו של נטאשה.
ב) שהוא הכי חשוב, להכיר את ליין האיפור החדש שהוציאה נטאשה (ולשבור תוכנית חיסכון על הדרך).
אז כן, זה קרה. נטאשה דנונה (השם מוכר לכן בטח מהדוגמניות והשחקניות שאופרו על ידה: בר רפאלי, נינט טייב, יעל בר זוהר ועוד) ארזה הרבה מאוד אומץ והוציאה ליין איפור ואביזרים מקצועיים הנושא את שמה  "NATASHA DENONA" שימכר בישראל, ארה"ב ובאירופה.
מחיר המוצרים לא זול כלל, ומזכיר בתמחור שלו את מאק ובובי בראון, אך אחרי שימוש בחלק מהמוצרים, אני בחלט יכולה למצוא לחלק מהמחירים הצדקה. אם אקנה בסטוקים? תלוי מה. 
הליין של נטאשה דנונה נמכר כעת בבית הספר לאיפור שלה, חלק מהמוצרים מופיעים כבר באתר האינטרנט ובהמשך צפויה התרחבות בנקודות המכירה. המגוון רחב מאוד וכולל צבעים מגוונים לכל פריט ופריטים המתאימים לכל סוגי העורהאריזות הנקיות והיפות של מוצרי האיפור קנו אותי מיד, הפיגמנטים, הצבעים העשירים ומה לא עשו לי חשק למוצרים כולם. אפילו הצלליות עשו לי עיניים. הצלליות!

 

 מפתיע ככל שיהיה, הצלליות הסופר פגמנטיות עשו לי חשק לנסות אותן. חובבת צלליות מושבעת? לא ממש, אבל תמיד טוב לנסות. הצללית בעלת הגוון המיוחד נראת נהדר על העין, אך בגלל שאני אוהבת מראה טבעי דאגתי לטשטש אותה הייטב.


 
המחמאות מכל קצוות הקשת לא הפסיקו להגיע. שוקלת להפוך אותה לעניין קבוע! או לפחות מדי פעם. חוץ ממנה קיימים עוד 67 גוונים, והמחירים
נעים בין 119 ש"ח ל129 ש"ח.


 
הליפ גלוס של נטאשה דנונה אטום בצורה הנכונה, לא דביק מדי ולא מעצבן. הוא מבריק יפה ובסך הכל יכל להיות מצויין, אילו רק הייתה לו מברשת אחרת. המברשת הדקיקה והקטנטנה נורא לא נוחה עבורי לשימוש, ומצאתי את עצמי יוצאת מהקווים ללא הרף. לאחר הייבוש הוא גם נכנס לי מעט לחריצים שמעל השפה. פחות התחברתי אליו, אך אולי אתן תוכלו למצוא לו יותר יתרונות.
גוון #10 RED, קיים בעוד 20 גוונים, ויהיה שלכן תמורת 99-109 שקלים.


 
אם לא ציינתי עד עכשיו, הסומק של נטאשה דנונה בהחלט ראוי להיות המקום שבו אבשר את הבשורה: האריזות של הליין פשוט מדהימות ביופיין. אריזת הסומק מתעלה על כולן בסגירה המגנטית שלה, העיצוב הנקי והפשוט ובצורה עצמה. הסומק מגיע כשני גוונים, אחד לצבע המרכזי והשני לטשטוש, עם כי ניתן להשתמש גם בבהיר מבניהם בלבד. הצבעים פשוט יפייפים בעיניי ומדובר באחד הסמקים האהובים עלי ביותר כרגע.
פלטת הסמקים מגיעה באחד מ19 גוונים, תמורת 179 שקלים

 
אם אתן בתל אביב, אל תפסחו. ואם ממש חם לכן, תעשו לעצמכן טובה וכנסו לאתר האינטרנט המושקע.

 

 

צור קשר
 
   
 
 
שלח